Su Arıtma Filtreleri Değişim Zamanı

Su Arıtma Filtreleri Değişim Zamanı

Bilindiği üzere her üretici kendine özgü su arıtma cihazı üretmekle meşgul. Artık piyasa da herkes bir ürünüm olsun istediğim fiyata satabilelim. Bu mantık ile üretim yapan firmaları da yakın zamanda ifşa edeceğiz.

Her biri artık standartların dışında su arıtma filtreleri üretmeye başladı. Sebebi ise sadece bende olsun satın alan bayi veya son tüketici benden başkasından alamasın. Bu düşünce ile gidildiği için siz değerli kullanıcılarımıza su arıtma filtreleri değişim zamanı konusunda net bir bilgi veremiyoruz. Sebebi basit sorumsuzca üretim yapan su arıtma sektörü ile alakası olmayan ama parayı seven onlarca kişi/kurum balıklama üretici olma hevesinde. Derneğimizin öncelikli çözmesi gereken konular arasında onaysız ürün üretmek ve sertifikasız üretim yapan korsan üreticileri bulup gerekli makamlara bildirmek.

Yakın zamanda kuracağımız ekip ile bu mümkün olacak. Sektörü bilmeyen, sertifikası olmayan ve kanunlara aykırı üretim yapan tüm korsan firmaları bulmak. Size su arıtma filtreleri değişim zamanı için çağrı merkezimizi aramaktan başka bir konuda yardımcı olamayacağız maalesef.

Etiketler:, , , , ,