Su Arıtma Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Su Arıtma Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evsel tezgah altı su arıtma cihazı almak mı istiyorsunuz? Alırken nelere dikkat etmelisiniz bilmiyor musunuz? Tam yerindesiniz, SASASDER derneği olarak siz değerli müşterilerimize her konuda yardım etmek birinci önceliğimizdir. Tezgah altı su arıtma alırken dikkat edilmesi gerekenler aşağıda numaralandırılmıştır.

  1. Firma güveni; çok önemlidir su arıtma cihazından daha çok firmaya güvenmelisiniz. Sektörümüz o kadar kötü ki satış yapan insanlar sadece para kazanmak amacı ile satış yaptığından dolayı kaliteli ürüne ulaşmak çok zorlaştı. Firmanın size güven vermesi gerekiyor, ürününün arkasında durması gerekiyor. Satışı yapan kişinin konuşmalarından da anlarsınız yalan veya sizi inandırıcı bir konuşma yapamazsa kesinlikle satın almayın!
  2. Fiyat Politikası; piyasada o kadar çok blacklist de olan firma türedi ki tahmin edemezsiniz. 300 TL -500 TL arası ürün satmaktalar. Bu tip firmalar ürünü satar daha sonrasında hiç bir şekilde size destek sağlamaz. Ürünü satın aldıktan sonra firmaya ulaşamazsınız dahi. Bu tip su arıtma cihazları kalitesiz olup daha sonrasında müşteri memnuniyetsizliğine yol açmaktadır.
  3. Garanti Belgesi; satın aldığınız ürünlerin garanti belgelerini okuyun. Üzerinde satın aldığınız firmaya ait bilgiler yoksa muhtemelen tedarikçi firmanın garantisini kullanmaktadır ki bunu da tedarikçi firma kabul etmeyecektir. Garanti belgesi üzerinde yer alan numaraları sanayi bakanlığı web sitesinden veya çağrı merkezinden teyit edin.
  4. Fatura; günümüzde devletine millletine vergisini vermeyen vergi kaçakçılığı yapan milyonlarca firma mevcut. Su arıtma sektöründe de firma dahi olmayan ara sokaklarda satış yapan kişiler fatura kesemez. Büyük ihtimalle tedarikçi firma üzerinden fatura kesecektir. Bunu da kabul etmeyin ilerleyen zamanlarda sorun olacaktır. Çoğu firma 5 yıl ve üzeri garanti sağlamakta tedarikçi firmalar faturalı ürünlere kargo ile gönderimde 2 yıl garanti verir yine mağdur olursunuz. Satın aldığınız firmanın logosu, adresi ve iletişim bilgileri olmayan faturalar sizin için büyük bir sıkıntı kabul etmeyin.
  5. İletişim; büyük işletmeler çağrı merkezleri kurar ve telefonlara anında bakarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmaya çalışır. Sizde biliyorsunuz ki dünyanın en iyi su arıtma cihazı firması müşteri memnuniyeti sonucunda üretilmiştir.
Etiketler:, , , , , ,