Pendik Su Arıtma Servisi

Pendik Su Arıtma Servisi

Pendik aqua bella su arıtma sistemleri ile hizmette kaliteye doyacaksınız. %100 müşteri memnuniyeti ile siz değerli müşterilerimiz ile tam güvenilir anında hizmet anlayışı ile hizmetinizdeyiz. Evsel tezgah altı ve tezgah üstü su arıtma cihazlarımız ile pendik su arıtma servisi hizmeti sağlıyoruz.

6 kişilik dev servis kadromuz ve 3 adet su arıtma servisi aracımız ile hizmetinizdeyiz. Ürünlerimiz 5 yıl garantili olup değiştirdiğimiz en ufak bir malzeme bile garanti kapsamındadır. Tam profesyonel ürünlerimiz ile barkod sistemi aracılığı ile hangi ürünün hangi su arıtma servisi tarafından değiştirildiğinin takibini yapmaktayız. Derneğimiz üyeleri kesinlikle korsan malzeme kullanımı ve üretimi konusunda aylık bilgilendirme yapılarak bilinçlendirilmektedir. Dernek üyelerimize ait pendik su arıtma firmaları özel bir eğitimden geçip siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlıyor. Her profesyonel teknik servis ekibimizin yanında eğitime hazır derneğimiz üye firmaları su arıtma servisi stajyeri bulunmaktadır.

Sizde su arıtma cihazınızın güvenilir ve kaliteli bir firma ile güvence altına alınmasını isterseniz hemen çağrı merkezimiz ve suaritmadernegi@gmail.com mail adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Pendik bölgesinde 1 saat içerisinde hızlı su arıtma servisi hizmeti sunuyoruz.

Etiketler:, , , , , , , , ,